خرید موتور بنزینی

  • 0 نظر

4 موردی که باید هنگام خرید موتور بنزینی در نظر بگیرید

اگر برای اولین بار موتور بنزینی می خرید ، دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید می تواند گیج کننده باشد. به همین دلیل است که ما 6 جنبه مهم از یک ژنراتور را انتخاب کرده ایم که باید تصمیم خرید شما را بسیار آسان تر کند.

1. خروجی برق

ما با بارزترین جنبه انتخاب موتور بنزینی که میزان توان تولیدی آن است شروع خواهیم کرد. اولین قدم شما باید همیشه تعیین نیاز واقعی برای استفاده روزانه از ژنراتور باشد ، که شما می توانید با استفاده از تجهیزات مورد استفاده بیشترین استفاده روزانه خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید ، شما همه تجهیزات را به طور هم زمان وصل نخواهید کرد ، بنابراین با ارائه ترکیبی واقع بینانه از وسایل ، موتور بنزینی مناسب را مشخص کنید.

پس از تعیین نیازهای برق خود ، پیشنهاد می کنیم 500 الی 1000 وات به این رقم اضافه کنید ، تا ایمن باشید. در صورت تهیه تجهیزات جدید ، این امر باعث ایجاد فضای مناسب برای شما می شود ، همچنین به این معنی است که می توانید با اطمینان از تجهیزات بدون نیاز به بارگیری بیش از حد از تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی بیشتر استفاده کنید.

شما همچنین می توانید انرژی تک و سه فاز را انتخاب کنید. بیشتر ژنراتورهای بنزینی تک فاز خواهند بود ، اما برخی از ژنراتورهای بزرگتر با انرژی سه فاز برای استفاده در مکانهای صنعتی یا ساختمانی ساخته می شوند. اگر در اینکه کدام نوع انرژی برای تجهیزات شما مناسب است شک دارید ، با ما تماس بگیرید ما به شما مشاوره خواهیم داد.

آیا شما از لوازم الکترونیکی حساس مانند لپ تاپ ، کامپیوتر یا تلویزیون استفاده می کنید؟ آن ها می توانند توسط منبع تغذیه ناپایدار آسیب ببینند ، به همین دلیل داشتن دینام AVR بسیار مهم است. به زبان ساده ، یک دینام AVR از نوع برق تولید شده در منبع تغذیه تقلید می کند و استفاده از آن را در هر وسیله الکترونیکی کاملاً ایمن می کند.

2. موتور

هنگام خرید موتور ژنراتور بنزینی ، شما باید نه تنها کل قدرت خروجی موتور ، بلکه کیفیت ساخت را نیز در نظر بگیرید. اگر به طور منظم از آن استفاده می کنید و به خصوص اگر روزانه برای کارهای حرفه ای از آن استفاده می کنید ، باید بدانید موتور وظیفه روز به روز را بر عهده دارد.

از آنجا که کیفیت ساخت موتور درون یک ژنراتور بنزینی بسیار مهم است ، ما به داشتن بهترین های موجود افتخار می کنیم.

3. اندازه مخزن سوخت

عامل تعیین کننده دیگر برای بسیاری از افراد اندازه مخزن سوخت است که فکر می کنند زمان کلی کارکرد یک ژنراتور بنزین را تعیین می کند. در واقع این روش خوبی برای استفاده نیست زیرا شما این فرض را می کنید که یک ژنراتور با مخزن سوخت بزرگتر همیشه طولانی تر از یک ژنراتور با مخزن سوخت کوچکتر کار می کند ، که اگر خروجی برق بیشتر باشد درست نیست.

باید بخاطر داشته باشید که اگر ژنراتور با مخزن سوخت بزرگتر دارای خروجی انرژی بالاتری باشد ، موتور بیشتر کار خواهد کرد و بنابراین احتمالاً از سوخت بیشتری نسبت به ژنراتوری که با مخزن سوخت کوچکتر قدرت کمتری دارد استفاده خواهد کرد.

4. سوکت ها

داشتن ژنراتور با موتور قدرتمند خوب است اما اگر تعداد و نوع سوکت مناسب نیاز شما را نداشته باشد ، معنی چندانی نخواهد داشت.

خواهید دید که ژنراتورهای بنزینی با تعداد نامحدود و ترکیبی از پریزها در دسترس هستند، بنابراین یافتن مورد مناسب برای شما خیلی دشوار نیست.

کارشناسان ما همواره شما را در خرید موتور بنزینی راهنمایی می کنند.

موتور بنزینی موتور مکانیکی است و برای ایجاد انرژی کاربرد دارد. این نوع موتور از سوخت بنزینی برای حرکت استفاده می کند.شرکت نور افشان با کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما در خرید موتور بنزینی است. ما انواع موتور بنزینی را به شما معرفی می کنیم و بهترین و با کیفیت ترین موتور بنزینی را در اختیار شما قرار می دهیم.لیست قیمت موتور بنزینی را از ما دریافت کنید.

0 نظر

کد امنیتی

ارسال نظر