دیزل ژنراتور KDF 12000Q-3

مشخصات فنی

نام دیزل ژنراتور کوپله

دیزل ژنراتور KDF 12000Q-3 /

مدل دیزل ژنراتور کوپله

KDF 12000Q-3 /

مدل ژنراتور

KDF 12000Q-3 /

برند ژنراتور

koop /

مدل موتور

KD2V80 /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام دیزل ژنراتور کوپله

دیزل ژنراتور KDF 12000Q-3

مدل دیزل ژنراتور کوپله

KDF 12000Q-3

مدل ژنراتور

KDF 12000Q-3

برند ژنراتور

koop

مدل موتور

KD2V80

برند موتور

koop

فرکانس (هرتز)

50

ولتاژ (ولت)

220/380

فاز

3

سیستم خنک کننده

آب خنک (رادیاتور)

سیستم سوخت

تزریق مستقیم

ابعاد (ارتفاع×عرض×طول) (میلی متر)

1200*650*890

وزن خشک (کیلوگرم)

310

ظرفیت باک سوخت (لیتر)

26

شدت نویز در فاصله 7 متری (دسی بل)

74

تعداد سیلندر

2

چیدمان سیلندر

V شکل (خورجینی)

حجم سیلندر (لیتر)

794

ضریب قدرت

0.8

گروه رنگ

سیاه قرمز

میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم(لیتر در ساعت)

3.4

کشور تولیدکننده

چین

توان پرایم

3000کیلو ولت آمپر /

توان اضطراری

3000کیلو ولت آمپر /

توان دائم

3000کیلو ولت آمپر /
امکانات:
سیستم هشدار عدم شارژ سیستم هشدار سرعت بیش از حد مجاز سیستم هشدار دمای بالای موتور سیستم هشدار فشار پایین روغن سیستم امنیتی توقف اضطراری نمایشگر پارامترها (ولت/آمپر/هرتز/ساعت) مانیتورینگ و حفاظت موتور ضد حریق گرمکن دارای شمارشگر میزان ساعتی که موتور روشن است امکان روشن یا متوقف شدن بصورت خودکار نشانگر سوخت قطع کننده مدار جریان برق متناوب
توضیحات:

با دستگاه صدا خفه کن دو مرحله ای ، طراحی جدید دودکش هوا ، مواد عالی برای جذب صدا ، تا اطمینان حاصل شود که ژنراتور سر و صدای کمتری دارد ، که به صورت منبع برق آماده به کار در خانه ها و مغازه ها بسیار مورد استفاده قرار گیرد . همچنین می توان با کنترل از راه دور ، ATS و حفاظت از اضافه بار را کنترل کرد ، این محصول کیفیت زندگی بالایی را برای شما فراهم می کند . مشخصات محصول دستگاه صدا خفه کن دو مرحله ای اثر میرایی علمی ، ثبت اختراع دو مرحله خاموش کننده صدا ، طراحی پیشرفته دودکش هوا و دستگاه صدا خفه کن . قدرت بالا با داشتن موتور دیزلی چهار زمانه Koop ، پمپ سوخت جدید پاکسازی و فن آوری تزریق اینرسی پایین ، احتراق را کامل و قدرت را افزایش می دهد . راندمان تبدیل بالا مبدل 100٪ مس ، عایق کلاس F ، راندمان تبدیل بالا ، کنترلر AVR هوشمند تضمین ولتاژ پایدار و تحریف شکل موج ولتاژ کمتر دستگاه پیش گرم با دستگاه پیش گرم هوا می توان به راحتی در دمای پایین شروع کرد موارد اختیاری کنترل از راه دور ، کنترل بیشتر از راه دور و کنترل ساده . Remoter: هر زمان و هر مکان آزادانه کنترل کنید . ATS Control برای ایجاد سهولت در تغییر برق شهری و ژنراتور ATS: انتقال اتوماتیک از برق شهر و برق ژنراتور . می توان از پنل دیجیتال هوشمند برای کاربرد آسانتر و ایمن تر ژنراتور استفاده کرد . پانل کنترل دیجیتال هوشمند: با اضافه بار ، ولتاژ بیش از حد ، در برابر فشار جریان فعلی و کم فشار روغن .

دیزل ژنراتور koop مدل KFD12000Q-3 از انواع مدل های  دیزل ژنراتور koop  است. سوخت دیزل ژنراتور koop گازوئیل است و به همین دلیل ایمن و کم خطر است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.