دیزل ژنراتور KDF 8500WE

مشخصات فنی

نام دیزل ژنراتور کوپله

دیزل ژنراتور KDF 8500WE /

مدل دیزل ژنراتور کوپله

KDF 8500WE /

مدل ژنراتور

KDF 8500WE /

برند ژنراتور

koop /

مدل موتور

KD192FE /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام دیزل ژنراتور کوپله

دیزل ژنراتور KDF 8500WE

مدل دیزل ژنراتور کوپله

KDF 8500WE

مدل ژنراتور

KDF 8500WE

برند ژنراتور

koop

مدل موتور

KD192FE

برند موتور

koop

فرکانس (هرتز)

50

ولتاژ (ولت)

220

فاز

1

سیستم خنک کننده

هوا خنک

سیستم سوخت

تزریق مستقیم

ابعاد (ارتفاع×عرض×طول) (میلی متر)

750*515*640

وزن خشک (کیلوگرم)

127

ظرفیت باک سوخت (لیتر)

12

شدت نویز در فاصله 7 متری (دسی بل)

88

تعداد سیلندر

1

حجم سیلندر (لیتر)

499

ضریب قدرت

1

گروه رنگ

سیاه قرمز

میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم(لیتر در ساعت)

1.7

کشور تولیدکننده

چین

توان پرایم

3000کیلو ولت آمپر /

توان اضطراری

3000کیلو ولت آمپر /

توان دائم

3000کیلو ولت آمپر /
امکانات:
سیستم هشدار عدم شارژ سیستم هشدار سرعت بیش از حد مجاز سیستم هشدار دمای بالای موتور سیستم هشدار فشار پایین روغن سیستم امنیتی توقف اضطراری نمایشگر پارامترها (ولت/آمپر/هرتز/ساعت) مانیتورینگ و حفاظت موتور ضد حریق دارای شمارشگر میزان ساعتی که موتور روشن است امکان روشن یا متوقف شدن بصورت خودکار نشانگر سوخت
توضیحات:

کوپ مجموعه های ژنراتور های جوشی کاری دیزلی بسیار بزرگ نسل سوم را طراحی کرده است . با استفاده از موتور KD192F خود طراحی Koop ، می توان جریان جوش مداوم را بیش از 220A ایجاد کرد ، که به راندمان جوشکاری بالاتر و دامنه کاربرد بیشتر می رسد . اکنون کوپ در حال تولید پادشاه جوشکاری با موتور 2 سیلندر است که جریان جوشکاری می تواند 300A باشد . مشخصات محصول یک واحد ، عملکرد دوگانه جوشکاری و منبع تغذیه همزمان . جوش کاری فوق العاده با موتور قوی موتور دیزل 4 زمانه Koop ، جریان جوشکاری را فراهم می کند . راندمان تبدیل بالا دینام 100٪ مس ، عایق کلاس F ، راندمان تبدیل بالا ، کنترلر AVR هوشمند تضمین ولتاژ پایدار و تحریف شکل موج ولتاژ کمتر مصرف سوخت ایمن و کم با وجود پمپ سوخت جدید نوک پاکسازی و فن آوری تزریق اینرسی پایین ، امنیت آن بهتر از بنزین است . طراحی قابل حمل طراحی جدید قاب ، ساختار جمع و جور ، چهار چرخ قوی ، جابجایی آسان .

به طور کل دیزل ژنراتور برای تولید برق کاربرد دارد و سوخت گازوئیل را به برق تبدیل می کند.  دیزل ژنراتور koop  مدل KDF8500WE در مکان های مختلف برای تولید برق استفاده می شود و در مکان هایی که برق موقتی قطع می شود نیز کاربرد دارد.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.