موتور برق بنزینی لانسین G160F

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G160F /

مدل موتور برق

G160F /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G160F

مدل موتور برق

G160F

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی

مدل ژنراتور

سیلندر 68*45

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

هندل دستی

فرکانس (هرتز)

50 60

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

3600

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

3.6

لیتر

حجم سیلندر

163

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

0.6

لیتر

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

312*362*335

وزن خالص

15

کیلوگرم

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن دارای سنسور خاموش کن برای سطح روغن کم عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

موتور برق لانسین  مدل G160F سازگار با محیط زیست است و ظاهر زیبای آن کیفیت اجزای داخلی آن را نشان می دهد.میزان مصرف بنزین این مدل موتور برق لانسین پایین است و از این لحاظ مقرون به صرفه است.


غفاری

1399/1/9

محصول خوب و کاربردی مرسی از شما

ادمین

1399/1/9

از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشته اید سپاسگذاریم

2نظر

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.