موتور برق بنزینی لانسین G200F

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200F /

مدل موتور برق

G200F /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200F

مدل موتور برق

G200F

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی

مدل ژنراتور

سیلندر 68*54

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

هندل دستی

فرکانس (هرتز)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

3600

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

3.6

لیتر

حجم سیلندر

196

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

0.6

لیتر

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

312*376*335

وزن خالص

16

کیلوگرم

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن دارای سنسور خاموش کن برای سطح روغن کم عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد.

موتور برق لانسین مدل G200F چون با دمای پایین کار می کند روغن کمتری نیز مصرف می کند. چدن ریخته گری آن باعث جلوگیری از فرسایش و خوردگی موتور می شود و باعث افزایش طول عمر موتور می گردد.

شرکت نور افشان به عنوان  نمایندگی موتور برق لانسین  این مدل موتور برق را می فروشد.کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.