موتور برق بنزینی لانسین G200FB/FDB

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200FB/FDB /

مدل موتور برق

G200FB/FDB /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200FB/FDB

مدل موتور برق

G200FB/FDB

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی

مدل ژنراتور

سیلندر 68*54

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

هندل دستی برقی

فرکانس (هرتز)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

1500

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

3.6

لیتر

حجم سیلندر

196

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

0.6

لیتر

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

312*376*335

وزن خالص

19

کیلوگرم

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن دارای سنسور خاموش کن برای سطح روغن کم عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

موتور برق لانسین  در انواع مختلف و با توان های متفاوت تولید و در بازار عرضه می شود یکی از مدل های معروف آن موتور برق بنزینی لانسین G200FB/FDB است که امروزه کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.