موتور برق بنزینی لانسین G200FC

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200FC /

مدل موتور برق

G200FC /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

گیربکسی / شفت افقی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G200FC

مدل موتور برق

G200FC

برند موتور

Loncin

مدل موتور

گیربکسی / شفت افقی

مدل ژنراتور

سیلندر 68*54

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

هندل دستی

فرکانس (هرتز)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

1500

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

3.6

لیتر

حجم سیلندر

196

سی سی

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

312*376*335

وزن خالص

16.5

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند .  اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

موتور تک بنزینی لانسین مدل G200FC با بنزین کار می کند و سیستم سوخت آن بنزینی است و از انواع موتورهای بنزینی شرکت لانسین است.این نوع موتور کیفیت بالایی دارد و شما می توانید برای خرید موتور بنزینی این مدل را انتخاب کنید.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.