موتور برق بنزینی لانسین G390DB

مشخصات فنی

عنوان

موتور برق بنزینی لانسین G390DB /

مدل

G390DB /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

عنوان

موتور برق بنزینی لانسین G390DB

مدل

G390DB

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی

مدل ژنراتور

سیلندر 88*64

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

برقی

فرکانس (Hz)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

50

1500

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

5

ظرفیت مخزن سوخت

6.5

لیتر

حجم سیلندر

389

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

1.1

لیتر

ابعاد کلی

405*450*443

وزن خالص

35

کیلوگرم

سیستم سوخت

کاربراتور

توان اسمی

50.0 /
ویژگی:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک دور موتور دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.