موتور برق بنزینی لانسین G390DB

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G390DB /

مدل موتور برق

G390DB /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G390DB

مدل موتور برق

G390DB

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی / کلاچ روغنی

مدل ژنراتور

سیلندر 88*64

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

برقی

فرکانس (هرتز)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

1500

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

6.5

لیتر

حجم سیلندر

389

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

1.1

لیتر

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

405*450*443

وزن خالص

35

کیلوگرم

سیستم سوخت

کاربراتور

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک دور موتور دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

موتور ژنراتور بنزینی  لانسین از بهترین برندهای کشور چین است که با کیفیت بالا ساخته شده و دارای قیمت مناسب است.این موتورها مدل های مختلفی دارند مانند مدل G390DB که مقاوم بوده و عمر زیادی دارد.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.