موتور برق بنزینی لانسین G420F/FD

مشخصات فنی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G420F/FD /

مدل موتور برق

G420F/FD /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام موتور برق

موتور برق بنزینی لانسین G420F/FD

مدل موتور برق

G420F/FD

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی

مدل ژنراتور

سیلندر 90*66

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

برقی

فرکانس (هرتز)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

3600

50

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

ظرفیت باک سوخت

6.5

لیتر

حجم سیلندر

420

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

1.1

لیتر

ابعاد کلی (طول*عرض*ارتفاع)

405*450*443

وزن خالص

31

کیلوگرم

سیستم سوخت

کاربراتور

توان اسمی

50کیلو وات /
امکانات:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک دور موتور دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

طراحی شیرهای اورهد (OHV) ، دمای پایین کار ، درایو قدرتمند و قابلیت اطمینان و دوام ، و باعث صرفه جویی بیشتر روغن می شود . • بدنه چدن نه تنها روغنکاری را به طور موثری بهبود می بخشد بلکه باعث می شود موتور مقاوم به سایش شود و عمر موتور را طولانی تر کند . • اعلام اتوماتیک و توقف در سطح روغن پایین ، که مانع از کار موتور در سطح روغن پایین می شود و محافظت بیشتری از موتور می کند . • میله فلزی و میل لنگ فورج باعث می شود موتور از دوام بالاتری برخوردار باشد. • سازگار با EPA III و CARB Standard می باشد .

قیمت موتور برق  بنزینی لانسین در مدل های مختلف متفاوت است و بستگی به کیفیت و ساختار آن ها دارد. ما شما را در خرید انواع مدل های موتور برق لانسین راهنمایی می کنیم. شما به صورت آنلاین نیز می توانید این محصولات را از ما خریداری کنید.

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.