موتور برق بنزینی لانسین LC1P90F-1

مشخصات فنی

عنوان

موتور برق بنزینی لانسین LC1P90F-1 /

مدل

LC1P90F-1 /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت عمودی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

عنوان

موتور برق بنزینی لانسین LC1P90F-1

مدل

LC1P90F-1

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت عمودی

مدل ژنراتور

سیلندر 90*68

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

برقی

فرکانس (Hz)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

50

3600

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

5

ظرفیت مخزن سوخت

0

لیتر

حجم سیلندر

432

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

1.2

لیتر

ابعاد کلی

432*388*300

وزن خالص

31

کیلوگرم

سیستم سوخت

کاربراتور

توان اسمی

50.0 /
ویژگی:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک دور موتور دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

نویز صدای نرم و کاهش لرزش از فناوری آنالیز CAE برای بهینه سازی طراحی روی مؤلفه استفاده می شود ، لرزش و نویز را کاهش می دهد . قابلیت اطمینان بالا پمپ سوخت وارداتی ، پایدار و قابل اعتماد . روغن کاری کامل ، طول عمر را افزایش می دهد . فیلتر هوا از نوع دو لایه سیکلون استفاده می شود . عنصر فیلتر مواد ویژه برای جلوگیری از ورود گرد و غبار در موتور استفاده می شود . خروجی قدرتمند سیلندر V-Twin 90 طراحی OHV زاویه دار ، اندازه کوچک ، جابجایی بیش تر ، توان خروجی قوی . طراحی زمان بندی شیر بهینه شده ، راندمان احتراق را افزایش می دهد و در مقایسه با همان موتورهای جابجایی ، 5٪ -10٪ قدرت را افزایش می دهد . مصرف کم روغن سیستم خنک کننده دریچه هوا بهینه شده ، مجهز به کولر روغن ، دمای روغن را کاهش می دهد . سوخت و نوع جداسازی هوا از نوع لابیرنت , مصرف روغن را کاهش می دهد .

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.