موتور تک بنزینی لانسین LC2V90F

مشخصات فنی

عنوان

موتور تک بنزینی لانسین LC2V90F /

مدل

LC2V90F /

برند موتور

Loncin /

مدل موتور

شفت افقی /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

عنوان

موتور تک بنزینی لانسین LC2V90F

مدل

LC2V90F

برند موتور

Loncin

مدل موتور

شفت افقی

مدل ژنراتور

سیلندر 90*78.5

نوع سوخت

بنزین

سیستم روشن کننده

برقی

فرکانس (Hz)

50

فاز

تک فاز

سرعت اسمی

50

3600

مدت زمان کارکرد مداوم با مخزن پر

5

حجم سیلندر

999

سی سی

ظرفیت روغن روانکاری

2.3

لیتر

ابعاد کلی

555*567*685

وزن خالص

60

کیلوگرم

سیستم سوخت

کاربراتور

توان اسمی

50.0 /
ویژگی:
دارای سیستم نمایش تعویض روغن خودکار دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک دور موتور دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ نشانگر سوخت دارای سیستم هشدار روغن عدم ایجاد دود
توضیحات:

نویز صدای نرم و کاهش لرزش از فناوری آنالیز CAE برای بهینه سازی طراحی روی مؤلفه استفاده می شود ، لرزش و نویز را کاهش می دهد . قابلیت اطمینان بالا پمپ سوخت وارداتی ، پایدار و قابل اعتماد . روغن کاری کامل ، طول عمر را افزایش می دهد . فیلتر هوا از نوع دو لایه سیکلون استفاده می شود . عنصر فیلتر مواد ویژه برای جلوگیری از ورود گرد و غبار در موتور استفاده می شود . خروجی قدرتمند سیلندر V-Twin 90 طراحی OHV زاویه دار ، اندازه کوچک ، جابجایی بیش تر ، توان خروجی قوی . طراحی زمان بندی شیر بهینه شده ، راندمان احتراق را افزایش می دهد و در مقایسه با همان موتورهای جابجایی ، 5٪ -10٪ قدرت را افزایش می دهد . مصرف کم روغن سیستم خنک کننده دریچه هوا بهینه شده ، مجهز به کولر روغن ، دمای روغن را کاهش می دهد . سوخت و نوع جداسازی هوا از نوع لابیرنت , مصرف روغن را کاهش می دهد .

'column' argument cannot be null. (Parameter 'column')

1نظر

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.