فروش موتور برق دیزلی چینی

  • 0 نظر

ما در این مقاله از نورافشان درباره موتور برق دیزلی چینی توضیح دادیم همراه ما باشید.


موتور برق دیزل

موتور برق دیزل از نظر ایمنی عملیاتی و ماندگاری طولانی مدت از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. برای پیدا کردن فروش موتور دیزل مناسب می توانید به قسمت محصولات ما مراجعه کنید. موتور برق دیزلی چینی و لوازم یدکی موتور دیزل نیز در انواع و سایز های کوچک و بزرگ در دسترس هستند.


از موتور برق دیزلی در کجا استفاده می شود؟

موتور دیزل یک واحد بسیار قابل اعتماد است. آنها در بسیاری از مناطق ، از جمله در اماکن ساختمانی، تجارت، خصوصی یا کشاورزی استفاده می شوند ، هم چنین به عنوان یک واحد برق اضطراری برای دستگاه های بسیار حساس مانند جایی که حتی کوچک ترین وقفه می تواند منجر به خسارت زیاد شود ، مانند بیمارستان ها یا شرکت های IT با سرور های بزرگ داده یا سایر برنامه های نرم افزاری مانند آن نیز کاربرد دارند. حتی برای یک خانواده موتور برق دیزل برای منبع تغذیه اضطراری بسیار مناسب است.

یک موتور دیزل بسیار اقتصادی تر از سایر موتور برق ها با خروجی قابل مقایسه است. علاوه بر این ، مصرف ، راندمان و توانایی اجرای موتور برق دیزلی چینی در کار 24 ساعته یک مزیت بزرگ است.


چگونه یک موتور برق دیزل کار می کند؟

محفظه دستگاه دارای موتور و لنگر است. آرماتور توسط موتور چرخانده شده و در آنجا نگهداری می شود. آرماتور در یک میدان مغناطیسی قرار دارد. این آرماتور چرخان باعث لرزش میدان مغناطیسی می شود.

به این ترتیب، الکترون ها از قطب دوباره برگشت می شوند ، که باعث ایجاد ولتاژ الکتریکی می شود. باتری درون برد با این ولتاژ شارژ می شود. در این فرآیند ، موتور از سوخت تأمین می شود و برق تولید می شود.

موتور برق دیزلی چینی

مزایا و معایب موتور برق دیزل

مزایای موتوربرق دیزلی

کم مصرف

سوخت دیزل ارزان تر از بنزین است

می توانید موتور دیزل را در محل تنظیم کنید

نگهداری کمتری نسبت به موتور بنزینی دارد

در کل ، هزینه های عملیاتی پایین تر است

مناسب برای زمان های طولانی و همچنین برای منبع تغذیه 24 ساعته

معایب :

هزینه بیشتری برای خرید دارد

کمی بلندتر است

معمولاً وزن آن بیش از موتور بنزینی است


آیا یک موتور برق دیزلی بی صدا است؟

عملکرد موتور یک موتور برق دیزلی معمولاً کمی بلندتر از بنزینی است. این به سادگی با ساختار و فناوری واحد دیزل مرتبط است. یک موتور دیزلی می تواند بسیار خوب و بی صدا باشد. همه این ها بستگی به نحوه کپسوله سازنده اضطراری دارد.

عایق صوتی خوب باعث کاهش حجم صدا می شود. واحد های باز بسیار بهتر است. مکان های عایق بندی شده همچنین باعث می شود تولید برق کمی ساکت تر شود. اگر حجم صدا در فروش موتور دیزل یک معیار بسیار مهم است ، باید به عایق صوتی بسیار خوب و مدیریت خوب موتور توجه کنید تا واحد برق اضطراری در واقع بتواند بسیار بی سر و صدا کار کند.

به عنوان مثال ، ژنراتور های اینورتر بسیار ساکت نیز وجود دارند که مجهز به موتور دیزلی هستند. فن آوری های دیگر مانند مقررات خوب AVR بعضی اوقات باعث می شود که مولد برق حتی ساکت تر عمل کند. با چنین تکنیک هایی ، سرعت موتور مطابق با مصرف کننده سازگار است و در صورت صرفه جویی در مصرف انرژی کم ، سرعت موتور را کاهش می دهد. این نه تنها باعث کاهش حجم کار می شود بلکه باعث صرفه جویی در مصرف سوخت نیز می شود.

پیشنهاد مطالعه : موتور برق لانسین 


موتور برق دیزلدر خرید موتور برق دیزل چه چیزهایی را باید در نظر گرفت؟

قبل از شروع ، شما باید با دقت در نظر بگیرید که چه دستگاه هایی را می خواهید با برق تهیه کنید و به چه میزان مصرف نیاز دارید. شما همچنین باید دریابید که موتور برق با کدام سوخت کار می کند و اینکه آیا یک موتور 2 زمانه کافی است یا یک موتور 4 زمانه یک مزیت است.

علاوه بر این ، بعضی از مصرف کنندگان به یک ولتاژ مخصوص پایدار نیاز دارند ، مانند دستگاه های بسیار حساس مانند لپ تاپ ، تلویزیون و ... در عملکرد نیز تفاوت هایی وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از مصرف کنندگان وجود دارند که به برق مداوم زیادی احتیاج دارند و به عنوان مثال می توانند دستگاه هایی را با برق تولید کنند که برای راه اندازی به برق زیادی احتیاج دارند.

قبل از سفارش به سوالات زیر پاسخ دهید:

چقدر نیرو لازم است؟

چند وقت است موتور برق کار می کند؟

آیا موتور برق باید به راحتی قابل حمل باشد؟

بودجه من چقدر است و حداکثر کاری که می خواهم خرج کنم چیست؟

آیا می خواهم دستگاه های حساس را وصل کنم ؟

آیا دستگاه هایی دارم که هنگام راه اندازی نیاز به برق / توان زیادی دارند؟

آیا 230 ولت کافی است یا به توان 400 ولت نیاز است؟

آیا به اتصال 12 ولت نیاز دارم؟

چه مدت تولید کننده برق باید در یک قطعه کار کند؟

میزان مصرف چقدر است و مخزن چند لیتر دارد؟

به چه تعداد سوکت نیاز دارم؟

استارت کشیدن طناب یا مبتدی الکترونیکی مناسب؟

آیا موتور برق باید ضد آب باشد ؟ (به عنوان مثال در قایق ها)

اگر شما می خواهید یک موتور برق دیزلی چینی بخرید اما واقعاً نمی دانید به چه میزان نیرو نیاز دارید؟ یا شما نمی دانید هنگام خرید موتور برق دیزل باید به دنبال چه چیزی بگردید و لوازم یدکی موتور دیزل موجود در آن چیست؟ شما می توانید در قسمت تماس با ما از مشاوران ما کمک بگیرید.

شما می توانید تمام اطلاعات مهمی را که هنگام خرید موتور دیزل باید در نظر داشته باشید را بدانید. ما بهترین فروش موتور دیزل را با داده های فنی خوب برای انواع موتور برق دیزل در کنار هم قرار داده ایم. علاوه بر این ، به تمام سوالات مهم پاسخ داده می شود و شما قبل از خرید موتور دیزل ، همه چیزهایی را که باید بدانید یاد خواهید گرفت.

صنعت موتور برق دیزلی چینی انواع مختلفی موتور برق دیزل را شامل می شود،از 30 کیلو ولت آمپر تا 2000 کیلو ولت آمپر متغیر هستند. کیفیت موتور برق دیزل، لوازم یدکی موتور دیزل قابلیت اطمینان کلی را تضمین می کند.

تأمین کنندگان دیزل ژنراتور چینی آنها را با سیستم های کنترل و لوازم جانبی خودشان مونتاژ و ادغام می کنند. ما از تعداد زیادی از این شرکتها بازدید کرده ایم و ما اختلافات زیادی را با توجه به سطح سازماندهی ، ساختار و ظرفیت آنها برای ارائه کیفیت سازگار مشاهده کردیم. قیمت موتور برق دیزلی چینی نیز مقرون به صرفه است.

0 نظر

کد امنیتی

ارسال نظر