نمایندگی موتور برق لانسین

  • 0 نظر

لانسین ( Loncin ) یک شرکت بزرگ تولیدی است که از سال 1993 در چین تأسیس شده است. نمایندگی موتور برق لانسین در سطح جهان ضمن برآورده کردن نیاز مشتریان بازار صنعتی در راستای حل نیاز مشتری به شکل بین المللی در زمینه های تولید انرژی فعالیت می کند، در ادامه به معرفی کامل موتور برق لانسین می پردازیم. شرکت نورافشان از برترین نمایندگی های رسمی موتور برق لانسین در ایران است.

موتور برق چیست؟

موتورهای برقی ماشینهای الکترومکانیکی هستند که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. دستگاه هایی که نیروی چرخشی تولید می کنند به عنوان موتور شناخته می شوند. با وجود تفاوت در اندازه و نوع ، همه موتورهای الکتریکی به همان روش کار می کنند، یک جریان الکتریکی که از طریق سیم پیچ در یک میدان مغناطیسی جریان می یابد، نیرویی را ایجاد می کند که سیم پیچ را بچرخاند، در نتیجه گشتاور ایجاد می کند.

اصل کار موتور الکتریکی عمدتاً به تعامل میدان مغناطیسی و میدان الکتریکی بستگی دارد. موتور الکتریکی عمدتا به دو نوع طبقه بندی می شود. آنها موتور AC و موتور DC هستند. موتور AC جریان متناوب را به عنوان ورودی می گیرد، در حالی که موتور DC جریان مستقیم را می گیرد.

معرفی شرکت لانسین

در سال 1993 ، بازار موتور سیکلت چین در حال شکوفایی بود. آقای Tu Jianhua از فرصت استفاده کرد و کارخانه مکانیکی ترافیک چونگ کینگ Loncin را راه اندازی کرد. با شروع به طور پیوسته از موتور سیکلت با کارایی بالا ، این کارخانه فعالیت خود را به سمت تولید موتور سیکلت و سپس به طور کلی در ساخت مکانیک حرارتی گسترش داد. در ده سال ، سرانجام شهرت مشهور Loncin را ایجاد کرد.

در سال 2002 ، میزان فروش و میزان صادرات موتورهای موتور سیکلت لانسین ، موتورسیکلت های لانسین و تجهیزات برق کامل مکانیکی کم کربن جزء برترین ها در بین همسالان داخلی بوده اند.

در سال 2003 ، شرکت Loncin Holdings Co. Ltd. تاسیس شد. این یک گروه متنوع شامل ساخت و ساز تجاری ، خدمات مالی ، توسعه املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در منابع است. اگر دهه گذشته به عنوان مرحله آغازین Loncin تعریف می شد ، تحول از یک محصول واحد به کل زنجیره صنعت و تجهیزات کامل انرژی کم کربن بود. در این دهه ، لانسین تحول را از یک صنعت تولیدی واحد به یک گروه صنعتی متنوع ، از پیشرفت تک صنعت به توسعه یکپارچه صنعت و سرمایه ، تحقق بخشید.

در سال 2012 ، صنعت ستون Loncin Holdings — صنعت و دارایی ، هر دو در بازار داخلی پیشرو بودند و صنعت املاک و مستغلات در پنجاه سال متوالی در بین "50 شرکت برتر توسعه املاک و مستغلات" قرار گرفت.

(2013 تاکنون)

سال 2013 سی امین سالگرد توسعه Loncin بود. در حال حاضر ، لانسین با یک تفکر استراتژیک روشن به یک شرکت خصوصی مدرن تبدیل شده است که می تواند منابع را به ترتیب مناسب سازماندهی ، بسیج و جمع آوری کرده و مزایای مربوطه را برای دستیابی به موفقیت توسعه دهد. نیروی محرکه و تأثیرگذاری لانسین بر اقتصاد و جامعه تأثیر گذاشته است ، خلاقیت و روحیه لانسین در انجام وظیفه روز به روز آشکار می شود. در جشن سی امین سالگرد Loncin ، آقای تو جیانهاو به وضوح سه استراتژی توسعه "بین المللی سازی" ، "پیشرو در صنعت" و "نوآوری مدیریت" را مطرح کرد.


موتور برق لانسین
مزایای موتور برق لانسین

قابلیت اطمینان

شرکت لانسین موتور ژنراتور بنزینی با قابلیت اطمینان و اعتماد بالا ارائه می نماید ، که به کنترل کیفیت محصولات تولیدی خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. همچنین نمایندگی های لانسین در عمل به تعهدات شرکت لانسین نسبت به مصرف‌کنندگان ، خدمات پس از فروش بالایی ارائه می نمایند.

ایمنی بالا

در تولیدات موتور برق لانسین جهت افزایش ایمنی و سهولت استفاده برای مصرف کننده در کنترل پنل دستگاه بخش مدار جریان ضعیف و جریان ولتاژ بالا مجزا شده است. همچنین در سری A موتور برق لانسین با اضافه شدن جعبه سیم ، سیم ها در برابر گرد و غبار و آب محافظت شده و همچنین باعث بالا رفتن ایمنی بهتر این سری از موتور برق ها شده است.

استفاده از مخزن ذخیره سوخت در موتور برق Loncin علاوه بر ایمنی بالاتر باعث افزایش گنجایش سوخت و سهولت استفاده برای مصرف کننده شده است. بروزرسانی پوشش صدا خفه کن یکی دیگر از مزایای موتور برق لانسین در سری A می باشد.

استفاده آسان

نحوه کار و عملکرد موتور برق Loncin بسیار ساده و آسان می باشد به این جهت که تمامی علامت ها و دستورالعمل کار با موتور برق های لانسین روی دستگاه درج شده است.

حفظ محیط زیست

شرکت لانسین در تولید موتور برق لانسین به حفظ محیط زیست توجه خاصی داشته است و با تهیه موتور برق هایی با تولید هرچه کم تر آلاینده های کربن در این راستا قدم برداشته است.

موتور برق لانسین بنزینی و برای کاربردهای صنعتی و استفاده پشتیبان در منزل طراحی شده است.

این ژنراتور بنزینی جمع و جور و قابل اطمینان است ، در عین حال به اندازه کافی قدرتمند برای کارکردن یخچالهای کوچک ، مایکروویو ، تلویزیون و برای کمپینگ و تعطیلات کاروانسرا ایده آل است ، همچنین برخی از کارهای DIY مانند باغبانی و ابزار کارگاه.

اگر می خواهید از این ژنراتور با تجهیزات حساس استفاده کنید ، استفاده از آن در کنار محافظ ولتاژ خوب بسیار توصیه می شود.

و درآخر

شرکت تجارت بین الملل سعدی توانسته بزرگترین نمایندگی موتور برق لانسین در ایران باشد و به منظور تهیه نیاز تولید برق اضطراری و انرژی برای شرکت ها موتور برق لانسین را در محدوده وسیعی از قیمت های مقرون به صرفه و اقتصادی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
نمایندگی موتور برق لانسین0 نظر

کد امنیتی

ارسال نظر