ژنراتور بنزینی لانسین INVERTER LC3500i

مشخصات فنی

نام دیزل ژنراتور کوپله

ژنراتور بنزینی لانسین INVERTER LC3500i /

مدل دیزل ژنراتور کوپله

INVERTER LC3500i /

مدل ژنراتور

INVERTER LC3500i /

برند ژنراتور

Loncin /

مدل موتور

LC170FD3 /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام دیزل ژنراتور کوپله

ژنراتور بنزینی لانسین INVERTER LC3500i

مدل دیزل ژنراتور کوپله

INVERTER LC3500i

مدل ژنراتور

INVERTER LC3500i

برند ژنراتور

Loncin

مدل موتور

LC170FD3

برند موتور

Loncin

فرکانس (هرتز)

50

ولتاژ (ولت)

220

فاز

1

سیستم خنک کننده

هوا خنک

سیستم سوخت

تزریق مستقیم

ابعاد (ارتفاع×عرض×طول) (میلی متر)

605*465*535

وزن خشک (کیلوگرم)

45

ظرفیت باک سوخت (لیتر)

10

شدت نویز در فاصله 7 متری (دسی بل)

65

تعداد سیلندر

1

قطر سیلندر (میلی متر)

70

کورس پیستون (میلی متر)

55

نسبت تراکم

8.5:1

حجم سیلندر (لیتر)

212

ظرفیت کل روغن (لیتر)

0.6

ضریب قدرت

1

میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم(لیتر در ساعت)

1.3

توان پرایم

3000کیلووات /

توان اضطراری

3000کیلووات /

توان دائم

3000کیلووات /
امکانات:
سیستم هشدار عدم شارژ سیستم هشدار سرعت بیش از حد مجاز سیستم هشدار دمای بالای موتور سیستم هشدار فشار پایین روغن سیستم امنیتی توقف اضطراری ضد حریق
توضیحات:

طراحی سپر قاب با استحکام بالا می تواند به طور موثری از مجموعه محافظت کند تا در محیط های مختلف عملکرد مورد نیاز را برآورده کند. • دستورالعمل های گرافیکی و تصمیم گیری های اخطار باعث می شود کاربرانی که تا کنون با دستگاه کار نکرده اند با یک نگاه وضوح و کارایی آسان داشته باشند . • کاتالوگ با طراحی خلاقانه ، زمان ، ولتاژ و فرکانس و غیره را نشان می دهد و از شما می خواهد که فیلتر هوا را تمیز کرده و روغن را به طور منظم جایگزین کنید . • راه اندازی برق و دستی هر دو برای جلوگیری از خرابی باتری در دسترس است. • طراحی 9in. چرخدار دو چرخ و تاشو کار و حمل و نقل را آسان می کند . • اندازه و وزن کلی نسبت به محصولات مشابه 10٪ برای حمل و نقل و نگه داری کمتر است. • تنظیم ولتاژ AVR خودکار ، نوسان ولتاژ را کمتر از 3٪ امکان پذیر می کند . • محافظت خودکار در سطح روغن کم • قدرت خروجی قوی با حداکثر توان بیش از 10.5 کیلو وات در 60HZ. صرف نظر از اهداف خانگی ، تجاری و صنعتی ، می تواند توان تولید برق را تأمین کند .

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.