ژنراتور بنزینی لانسین LC1000 D-A

مشخصات فنی

نام دیزل ژنراتور کوپله

ژنراتور بنزینی لانسین LC1000 D-A /

مدل دیزل ژنراتور کوپله

LC1000 D-A /

مدل ژنراتور

LC1000 D-A /

برند ژنراتور

Loncin /

مدل موتور

LC193FD /

کاتالوگ موجود نیست

مشخصات کلی

نام دیزل ژنراتور کوپله

ژنراتور بنزینی لانسین LC1000 D-A

مدل دیزل ژنراتور کوپله

LC1000 D-A

مدل ژنراتور

LC1000 D-A

برند ژنراتور

Loncin

مدل موتور

LC193FD

برند موتور

Loncin

فرکانس (هرتز)

50

ولتاژ (ولت)

220

فاز

1

سیستم خنک کننده

هوا خنک

سیستم سوخت

تزریق مستقیم

ابعاد (ارتفاع×عرض×طول) (میلی متر)

681*546*550

وزن خشک (کیلوگرم)

88

ظرفیت باک سوخت (لیتر)

25

شدت نویز در فاصله 7 متری (دسی بل)

78

تعداد سیلندر

1

قطر سیلندر (میلی متر)

92

کورس پیستون (میلی متر)

69

نسبت تراکم

8.8:1

حجم سیلندر (لیتر)

459

ظرفیت کل روغن (لیتر)

1.1

ضریب قدرت

1

میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم(لیتر در ساعت)

2.9

توان پرایم

3000کیلووات /

توان اضطراری

3000کیلووات /

توان دائم

3000کیلووات /
امکانات:
سیستم هشدار عدم شارژ سیستم هشدار سرعت بیش از حد مجاز سیستم هشدار دمای بالای موتور سیستم هشدار فشار پایین روغن سیستم امنیتی توقف اضطراری ضد حریق
توضیحات:

طراحی سپر قاب با استحکام بالا می تواند به طور موثری از مجموعه محافظت کند تا در محیط های مختلف عملکرد مورد نیاز را برآورده کند. • دستورالعمل های گرافیکی و تصمیم گیری های اخطار باعث می شود کاربرانی که تا کنون با دستگاه کار نکرده اند با یک نگاه وضوح و کارایی آسان داشته باشند . • کاتالوگ با طراحی خلاقانه ، زمان ، ولتاژ و فرکانس و غیره را نشان می دهد و از شما می خواهد که فیلتر هوا را تمیز کرده و روغن را به طور منظم جایگزین کنید . • راه اندازی برق و دستی هر دو برای جلوگیری از خرابی باتری در دسترس است. • طراحی 9in. چرخدار دو چرخ و تاشو کار و حمل و نقل را آسان می کند . • اندازه و وزن کلی نسبت به محصولات مشابه 10٪ برای حمل و نقل و نگه داری کمتر است. • تنظیم ولتاژ AVR خودکار ، نوسان ولتاژ را کمتر از 3٪ امکان پذیر می کند . • محافظت خودکار در سطح روغن کم • قدرت خروجی قوی با حداکثر توان بیش از 10.5 کیلو وات در 60HZ. صرف نظر از اهداف خانگی ، تجاری و صنعتی ، می تواند توان تولید برق را تأمین کند .

کد امنیتی

ارسال نظر

شرایط ارسال و بازگشت

متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد. متن شرایط ارسال و بازگشت در اسن قسمت قرار میگیرد.